Як вразити аудиторію: поради Брайана Трейсі

Як вразити аудиторію: поради Брайана Трейсі

Відомий мотиваційний спікер Брайан Трейсі неймовірно продуктивний: він написав близько двох десятків книг, консультує провідних бізнесменів, запускає свої проекти. Але крім усього цього він ще й мотиваційний спікер, який провів близько 5000 лекцій і семінарів. Так що у нього є чому повчитися.

10 найкращих методів генерування ідей

10 найкращих методів генерування ідей

Мабуть, важко знайти в сучасному світі більш важливу навичку, ніж креативність. За останнє десятиліття штучний інтелект домігся неймовірних успіхів в області обробки даних, проте в одному він практично не зрушив з місця - в здатності генерувати нові ідеї. Поки що це залишається прерогативою людства - і ми однозначно повинні користуватися цим. У цій статті ми зібрали добірку кращих технік, які допомагають шукати оригінальні та корисні ідеї.

Лайфхакі сторителлера

Лайфхакі сторителлера

Історії оточують нас всюди. Мало того, буквально кожен день ми самі виступаємо оповідачами історій. Приходячи ввечері з роботи додому, спілкуючись з друзями на вечірці, роблячи презентацію цікавої пропозиції для замовника, розмовляючи з коханою людиною біля моря на заході сонця - ми вимовляємо не просто слова, ми занурюємо слухача в історії. І чим краще ми вміємо їх розповідати, тим глибше і ефективніше відбувається наша взаємодія з людьми. І якщо вам цікаво навчитися сторителлінгу, якщо ви хочете знати, як класно розповідати історії, як зробити будь-яку розповідь незабутньою, наша спеціальна добірка забезпечить вас масою корисних порад і рекомендацій.

Промова Стіва Джобса

Промова Стіва Джобса

Ідол епохи НТР, ікона сучасності, технічний і управлінський геній, один з найуспішніших підприємців ХХ століття - короткий список епітетів, які можна поставити поруч з прізвищем Джобс. Але сьогодні ми будемо говорити не про це. Ми хочемо познайомити вас зі Стівом Джобсом - оратором, чиї виступи ніколи не залишалися непоміченими. І справа тут не в пильній увазі громадськості до подій світових технічних форумів і конгресів, на яких CEO корпорації «Apple» і «PixarAnimationStudios» незмінно демонстрував досягнення компанії в галузі техніки і програмного забезпечення. Адже найвідомішою його промовою є та, яку Стів Джобс виголосив понад 10 років тому, в червні 2005 р., перед випускниками Стенфордського університету. Ця промова і прекрасна, і корисна. Вона в достатку дає їжу для розуму, адже в ці 15 хвилин був вкладений сенс незрівнянно більший, ніж може кожен знайти на численних ресурсах з міркуваннями про життя, навчання, роботу. Ця тема і так не може залишити осторонь нікого, а «під приправою» з особистого досвіду Стіва Джобса й поготів.

Правила сильного тексту: рекомендації Ільяхова

Правила сильного тексту: рекомендації Ільяхова

Вміння писати сильні тексти може здатися не найважливішою частиною життя, особливо якщо ви не займаєтеся цим професійно - не працюєте літератором, копірайтером, маркетологом. Але вам все одно доводиться створювати його майже щодня: у листуваннях, листах, оголошеннях.

Ідеї та інструменти для креативного письма

Ідеї та інструменти для креативного письма

Письмові вправи корисні не тільки майбутнім письменникам, а й будь-якій людині, яка хоче повправлятися у творчості. Якщо будете практикуватися щодня, то через деякий час помітите, що не тільки стали краще писати, а й нові ідеї знаходите легше.

Комунікація в бізнесі

Комунікація в бізнесі

Спілкування є невід'ємною частиною нашого життя і той, хто досягне в цій справі великих успіхів, зможе досягти серйозних цілей. Вміння донести свою точку зору, виражатися просто і ясно працює вже на рівні побутового спілкування, а в бізнесі і зовсім є однією з ключових навичок. Хочете створити компанію? Вивчайте бізнес і підвищуйте фінансову грамотність, розробляйте нові ідеї та продукти. Але не забувайте, що саме ваше мистецтво спілкування і донесення інформації скаже про товар або компанії більше, ніж що-небудь.

Як написати чернетку роману за 30 днів

Як написати чернетку роману за 30 днів

Скільки часу необхідно, щоб написати роман? Півроку, рік, кілька років? Відповіді можуть бути різними. А от щоб написати чернетку роману, достатньо й місяця. Він дозволить перевірити наскільки цікава ваша задумка, оцінити масштаб ідеї і необхідні ресурси. І в підсумку зрозуміти, чи варто прийматися за написання.

Чому обмеження будять творче мислення

Чому обмеження будять творче мислення

На тему творчості існує багато міфів. Один з головних полягає в припущенні, що дай людині можливості, інструменти і волю робити все, що вона побажає, як через якийсь час вона створить щось прекрасне. Однак це не так. Творча свобода не в тому, щоб робити все, що прийде в голову. Вона полягає в обмеженнях.

Сценічний рух

Сценічний рух

Сила впливу на глядача закладена вмінні
розкріпачити весь свойорганізм
.

Види і жанри театрального мистецтва

Види і жанри театрального мистецтва

Для досягнення поставлених цілей, потрібно постійно працювати над собою, тобто розвивати себе різнобічно. Розкрити творче «я» можливо не тільки за рахунок літератури, музики і живопису, але і також вивчаючи тонкощі сценічної майстерності, де перший крок - це знайомство з видами і жанрами театрального мистецтва.

Сценічні вправи

Сценічні вправи

Немає диму без вогню, як немає теорії без практики. Це не завжди прописна істина, але у випадку з акторською майстерністю вона абсолютна. Не можна прочитати збірку Станіславського і стати актором. Навіть поганим. За стінами театральних вишів ховаються не тільки лекції, а й години сценічних вправ, технічних етюдів, репетицій. Але і це не відображає всю суть театрального ремесла, в якому, щоб досягти успіху, потрібно дивитися на світ по-особливому, шукати можливості розвитку своїх талантів і навичок всюди.

Як швидко і добре запам'ятати текст

Як швидко і добре запам'ятати текст

«Якщо втрачаєш інтерес до всього, то втрачаєш і пам'ять» Йоганн Вольфганг фон Гете (німецький поет, мислитель і природознавець).

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND