Як вразити аудиторію: поради Брайана Трейсі

Як вразити аудиторію: поради Брайана Трейсі

Відомий мотиваційний спікер Брайан Трейсі неймовірно продуктивний: він написав близько двох десятків книг, консультує провідних бізнесменів, запускає свої проекти. Але крім усього цього він ще й мотиваційний спікер, який провів близько 5000 лекцій і семінарів. Так що у нього є чому повчитися.

10 найкращих методів генерування ідей

10 найкращих методів генерування ідей

Мабуть, важко знайти в сучасному світі більш важливу навичку, ніж креативність. За останнє десятиліття штучний інтелект домігся неймовірних успіхів в області обробки даних, проте в одному він практично не зрушив з місця - в здатності генерувати нові ідеї. Поки що це залишається прерогативою людства - і ми однозначно повинні користуватися цим. У цій статті ми зібрали добірку кращих технік, які допомагають шукати оригінальні та корисні ідеї.

Промова Стіва Джобса

Промова Стіва Джобса

Ідол епохи НТР, ікона сучасності, технічний і управлінський геній, один з найуспішніших підприємців ХХ століття - короткий список епітетів, які можна поставити поруч з прізвищем Джобс. Але сьогодні ми будемо говорити не про це. Ми хочемо познайомити вас зі Стівом Джобсом - оратором, чиї виступи ніколи не залишалися непоміченими. І справа тут не в пильній увазі громадськості до подій світових технічних форумів і конгресів, на яких CEO корпорації «Apple» і «PixarAnimationStudios» незмінно демонстрував досягнення компанії в галузі техніки і програмного забезпечення. Адже найвідомішою його промовою є та, яку Стів Джобс виголосив понад 10 років тому, в червні 2005 р., перед випускниками Стенфордського університету. Ця промова і прекрасна, і корисна. Вона в достатку дає їжу для розуму, адже в ці 15 хвилин був вкладений сенс незрівнянно більший, ніж може кожен знайти на численних ресурсах з міркуваннями про життя, навчання, роботу. Ця тема і так не може залишити осторонь нікого, а «під приправою» з особистого досвіду Стіва Джобса й поготів.

Лайфхакі сторителлера

Лайфхакі сторителлера

Історії оточують нас всюди. Мало того, буквально кожен день ми самі виступаємо оповідачами історій. Приходячи ввечері з роботи додому, спілкуючись з друзями на вечірці, роблячи презентацію цікавої пропозиції для замовника, розмовляючи з коханою людиною біля моря на заході сонця - ми вимовляємо не просто слова, ми занурюємо слухача в історії. І чим краще ми вміємо їх розповідати, тим глибше і ефективніше відбувається наша взаємодія з людьми. І якщо вам цікаво навчитися сторителлінгу, якщо ви хочете знати, як класно розповідати історії, як зробити будь-яку розповідь незабутньою, наша спеціальна добірка забезпечить вас масою корисних порад і рекомендацій.

Правила сильного тексту: рекомендації Ільяхова

Правила сильного тексту: рекомендації Ільяхова

Вміння писати сильні тексти може здатися не найважливішою частиною життя, особливо якщо ви не займаєтеся цим професійно - не працюєте літератором, копірайтером, маркетологом. Але вам все одно доводиться створювати його майже щодня: у листуваннях, листах, оголошеннях.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND