Як виправити Razer Synapse, не виявляючи мишу або клавіатуру

Коли Razer Synapse не розпізнає мишу або клавіатуру Razer, це може вказувати на те, що периферійний пристрій не працює належним чином. Крім того, ви не можете налаштувати пристрій або завантажити профілі, необхідні для вашої гри. На щастя, ви не безпорадні. Ось як виправити Razer Synapse, не виявляючи мишу або клавіатуру.

Як виправити Razer Synapse, не виявляючи вашу мишу або клавіатуру

Ці інструкції стосуються всіх клавіатур і мишей, які продаються Razer. Однак проблеми з клавіатурою і мишкою, швидше за все, не пов'язані з програмним забезпеченням Razer для настільних ПК. Замість цього проблема може бути пов'язана з підключенням периферійних пристроїв до вашого ПК.


 1. По-перше, приберіть очевидні виправлення. Вимкніть і знову підключіть периферійний пристрій або підключіть периферійний пристрій до іншого порту.
 2. Використовуйте інший комп'ютер. Протестуйте його на іншому ПК, щоб переконатися, що ваш USB-порт не є проблемою. Якщо це не працює, ваш пристрій може мати проблеми з обладнанням, наприклад, поганий USB-роз'єм або кабель.

Це також стосується бездротових миш, якщо ви як і раніше покладаєтеся на USB-ключ.

 1. Спробуйте перезавантажити комп'ютер. Іноді просте перезавантаження - це все, що потрібно, щоб все знову запрацювало.
 2. Сканування на наявність змін пристрою. Це суттєво оновлює менеджер пристроїв. Windows 10 може спочатку не розпізнавати підключений периферійний пристрій. Виконання оновлення змушує Windows 10 повторно сканувати ПК і всі його порти на наявність нових доповнень. Якщо він виявить вашу мишу або клавіатуру, Windows 10 автоматично встановить необхідні драйвери.
 3. Вилучіть і перевстановіть ваші пристрої. Основною причиною помилок виявлення миші і клавіатури є кількість непотрібних - можливо, конфліктуючих - драйверів. Ви можете побачити списки компонентів HID, які вам не потрібні, наприклад, старі миші і клавіатури, які ви викинули до смітника. Наявність довгого списку компонентів HID не є незвичайною, але якщо у вас виникають проблеми з виявленням нової миші або клавіатури, їх видалення може допомогти.
  1. Клацніть правою клавішею миші на кнопці «Пуск» та виберіть «Менеджер пристроїв».
  2. Розгорніть Клавіатури і вилучіть всі записи HID Keyboard Device і Razer.
  3. Розгорніть мишу та інші пристрої, що вказують, та видаліть всі сумісні HID записи миші та Razer.
  4. Перезавантажте комп'ютер.
 4. Оновіть контролери послідовної шини. Драйвери з USB-портами вашого комп'ютера можуть потребувати оновлення. Це проста спроба усунути проблеми в Windows 10 перед завантаженням і встановленням нових драйверів від виробника OEM або виробника материнської плати.
 5. Встановіть останні версії драйверів. Ви можете зробити це кількома способами:
  • Використання встановленого програмного забезпечення. Багато виробників обладнання, такі як HP і Dell, встановлюють програмне забезпечення, яке сканує свої попередньо зібрані ПК на наявність застарілих драйверів і налаштовує систему. Ви можете просто відкрити програму і сканувати свій комп'ютер у будь-який час для пошуку нових драйверів.
  • Завантаження від OEM-виробників: OEM-виробники, такі як драйвери тонкого налаштування HP і Dell, що надаються виробниками обладнання, для оптимальної роботи на конфігурації вашого настільного комп'ютера або ноутбука. Як правило, ви хочете завантажувати і встановлювати драйвери від OEM-виробників для забезпечення найкращої стабільної продуктивності. Але є ситуації, такі як завантаження останніх версій драйверів для вашого дискретного графічного процесора, де завантаження не OEM-виробників є винятком.
  • Завантажте драйвери материнської плати: для домашніх систем завантажте драйвери безпосередньо від виробників обладнання. У цьому випадку візьміть останні версії драйверів материнських плат від ASRock, Asus, Biostar, EVGA, Gigabyte, MSI тощо.
 6. Вилучіть і перевстановіть Synapse. За відсутності апаратних параметрів та відсутності позитивних результатів наступним кроком буде видалення Razer Synapse.
  1. Клацніть правою клавішею миші на кнопку «Пуск» та виберіть «Програми та компоненти».
  2. Введіть Razer у рядку пошуку і видаліть все програмне забезпечення, пов'язане з Razer.
  3. Відкрийте Менеджер файлів > Файли програми (x86).
  4. Вилучіть всі теки, пов'язані з Razer.
  5. Виберіть «Вигляд» на панелі інструментів менеджера файлів, потім виберіть «Приховані», щоб відобразити приховані файли та теки.
  6. Виберіть OS (C 🙂 в адресному рядку, щоб повернутися до кореневого каталогу.
  7. Відкрийте теку Prog^ Data, потім вилучіть теку Razer.
  8. Перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження тимчасово вимкніть антивірусну програму.
  9. Завантажте нову копію Razer Synapse і встановіть її.
  10. Перезапустіть антивірусну програму після встановлення Synapse.
 7. Перевірте вашу версію Synapse. Якщо Windows 10 розпізнає мишу або клавіатуру Razer, але вони як і раніше не відображаються в Razer Synapse, пристрої можуть бути несумісні з версією Synapse, встановленою на вашому ПК. Razer Synapse 3 все ще перебуває в бета-версії і не підтримує всі пристрої з маркою Razer.

Якщо ваш пристрій Razer не підтримується, завантажте «застаріле» програмне забезпечення Synapse 2 для Razer.

Ви можете переглянути повний список підтримуваних пристроїв Razer, включаючи килимки для миші і гарнітури, на його веб-сайті. Список пристроїв, підтримуваних зараз на Razer Synapse 3 також доступний на веб - сайті Razer.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND