Як використовувати Pinterest Group Board

Один з найкращих способів знайти відмінний контент в Інтернеті - використовувати Pinterest. Крім відстеження профілів користувачів і окремих форумів на платформі, ви можете стежити (і приєднуватися) до групових дошок Pinterest, в які додано кілька користувачів.

Стандартні дошки проти групових дощок на Pinterest

Коли ви створюєте нову дошку на Pinterest, за замовчуванням вона ваша і тільки ваша. Булавки, які ви додаєте на дошку, видно всім (якщо ви не робите її секретною дошкою), але ніхто інший не може додавати до неї булавки.


Коли ви запрошуєте хоча б одного іншого користувача Pinterest для участі у форумі, і він приймає запрошення, воно автоматично стає груповим. Користувачі, які не були запрошені, також можуть запросити приєднання до групової дошки, яку власник дошки може схвалити або відхилити.

Учасники групових дощок побачать, що їхні групові дошки з'являться в їх профілі разом з іншими дошками. Вони зможуть прикріплювати до неї все, що захочуть, так само, як і зі своїми стандартними дошками.

Автори, однак, обмежені в тому, що вони можуть редагувати на групових дошках. Хоча вони можуть перетягувати групові дошки для реорганізації своїх профілів, вони не можуть змінювати ім'я, опис, категорію, контактний значок або видимість групових дошок, в які вони роблять свій внесок.

Тільки власники групової дошки можуть змінювати інформацію і налаштування. Власники групових форумів також можуть контролювати запрошення користувачів, приймати або відхиляти запити на приєднання і видаляти групові форуми.

Як знайти групові дошки на Pinterest

На жаль, у Pinterest немає виділеного розділу для групових дощок або пошукового фільтру для них, що ускладнює їх пошук.

Ось кілька ідей, щоб швидко і легко знайти групові дошки.


  • Використовуйте PinGroupie: PinGroupie - неофіційна пошукова система для групових оголошень Pinterest. Все, що вам потрібно зробити, це ввести пошуковий запит у поле вгорі, і ви отримаєте список результатів групової дошки - з детальною інформацією, статистикою та інформацією про те, як приєднатися.
  • Пошук «Групові дошки» в Pinterest. Багато користувачів Pinterest прикріплюють повідомлення в блогах, які складають списки групових дощок. Все, що вам потрібно зробити, це знайти термін «групові дошки» в полі пошуку Pinterest і подивитися, що станеться.
  • Шукайте групові дошки в профілях користувачів Pinterest. Один з найпростіших і найкращих способів натрапити на відмінні групові дошки - це переглядати дошки інших користувачів Pinterest. Щоб визначити групові дошки, в яких бере участь користувач, знайдіть круглий значок з двома або більше фотографіями профілю користувача безпосередньо над назвою дошки.
  • Пошук «Дошки груп Pinterest» в Google: Зробіть у Google пошук «дощок груп інтересу», і ви знайдете кілька хороших повідомлень у блозі. Ви навіть можете скористатися фільтрами результатів пошуку Google, вибравши Інструменти > Будь-який час > Минулий рік вгорі, щоб відфільтрувати будь-які результати, які можуть бути застарілими.

Як приєднатися до групи Pinterest

Є простий і складний спосіб подати заявку на участь у груповій дошці Pinterest.

Найпростіший спосіб - знайти кнопку «Запит на приєднання» у верхньому правому куті сторінки групи.

Більшість власників групових форумів не розміщують цю кнопку на сторінку форуму, щоб запобігти переважній кількості запитів (і потенційних спамерів), але якщо ви бачите її там, виберіть її, щоб автоматично запитувати приєднання до групової дошки.

Ви отримаєте сповіщення, тільки якщо власник групи схвалить ваш запит.

Якщо ви хочете запросити приєднання до групової дошки, на якій немає кнопки запиту, ви можете зробити наступне:

  • Прочитайте опис групової дошки для отримання інструкцій про те, як надіслати запит. Багато власників групових форумів, які бажають прийняти нових учасників, скажуть вам стежити за порадою, зв'язуватися з власником безпосередньо (можливо, через надану адресу електронної пошти) або переходити за посиланням, щоб заповнити форму запиту.
  • Зв'язатися з власником групи через особисте повідомлення Pinterest. Ви можете визначити власника групової дошки, переглянувши URL-адресу групової дошки, яка повинна містити ім'я користувача власника перед іменем групової дошки (http://pinterest.com/username/group-board-name). Перейдіть до профілю Власник групи Ради (зайшовши до http://pinterest.com/username) і виберіть повідомлення у верхній частині, щоб надіслати особисте повідомлення з проханням приєднатися до групи дошки і ідеально пояснюючи, чому ви були б великий внесок.

Якщо ви коли-небудь вирішите, що хочете покинути групову дошку після затвердження в якості учасника, перейдіть на групову дошку і виберіть бульбашки на картинці профілю учасника. Список учасників з'явиться в списку, що розкривається. Знайдіть своє ім'я і виберіть Залишити поряд з ним.

Як закріпити на дошці оголошень Pinterest

Після того, як ви схвалені стати учасником групової дошки, її так само легко прикріпити до неї, як і до будь-якої з ваших дошок, і ви можете зробити це на Pinterest.com і в мобільному додатку Pinterest.


  1. Якщо ви знаходитеся на Pinterest.com, виберіть червоний знак плюс, потім виберіть «Створити значок». Якщо ви знаходитеся в Pinterest, натисніть знак «плюс», потім натисніть «Прикріпити».
  2. Додати зображення/відео, заголовок, опис та посилання призначення. У програмі для цього потрібно пройти дві вкладки, натиснувши «Далі».
  3. На Pinterest.com натисніть стрілку вниз поруч з кнопкою «Опублікувати», щоб знайти або прокрутити список форумів, щоб вибрати групову дошку. Наведіть курсор на групову дошку і виберіть Опублікувати поряд з нею.

У програмі прокрутіть список дощок, щоб вибрати групову дошку. Булавка буде автоматично прикріплена до дошки, на яку ви натиснете.

:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND