Що таке Amazon Echo Show?

Echo Show - це різновид лінійки розумних динаміків Amazon Echo. Відмінною особливістю Echo Show є те, що на додаток до функції голосового асистента Alexa, включеної в пристрої Echo, Echo Show пропонує 10-дюймовий, 8-дюймовий або 5,5-дюймовий сенсорний дисплей залежно від моделі. Ця функція показує вміст візуально і надає додатковий інтерактивний спосіб навігації за функціями Echo Show.

Інформація в цій статті відноситься до Amazon Echo Show 8, Echo Show 5 і Echo Show.


10 кращих аксесуарів Alexa 2020 року

Що ви можете зробити з ехо-шоу

Echo Show робить все, що робить Amazon Echo, і навіть більше:

Слухай музику

Як і з іншими пристроями Echo, Echo Show відтворює музику. Потік з Amazon Music, Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadio, Apple Music і багато чого іншого. Echo Show має Bluetooth, так що ви можете слухати музику на сумісних навушниках і колонках, і ви можете передавати музику зі свого смартфона на Echo Show і назад.

Echo Show має екран, який відображає тексти пісень та іншу доступну інформацію, що відноситься до музики, яку ви граєте.

Дивитися відео і переглядати фотографії

Дивіться відеокліпи або переглядайте фотографії зі сумісного смартфона, переглядайте щоденні новинні ролики і переглядайте рекламні ролики фільмів. Крім того, якщо ви є учасником Amazon Prime, дивіться фільми і телепередачі на екрані Echo Show. Через суперечку між Amazon і Google Echo Show не підтримує YouTube, але браузер (Silk або Firefox), що працює у фоновому режимі, забезпечує доступ до веб-сайту YouTube.com.


Зробити відео телефонні дзвінки

Використовуйте Echo Show з додатком Alexa, щоб дзвонити іншим користувачам продуктів Echo або сумісних смартфонів. Ехо-шоу додає бонус двостороннього відеозв'язку з іншими, у яких є Ехо-шоу. Ви також можете використовувати Echo Show як відеодомофон, використовуючи функцію Drop-In.

Контролюйте свій дім

Використовуйте Echo Show в якості домашнього помічника, оскільки він інтегрований з центром розумного будинку. По своїй суті, Echo Show служить радіо-приліжковим годинником. Він інтегрується зі сторонніми системами управління (можуть знадобитися додаткові покупки), такими як Wemo, Samsung Smart Things, Hue Personal Wireless Lighting, Insteon, Ring, Arlo, Wink і Ecobee, які управляють освітленням, термостатами, системами безпеки, радіонянями і включіть телевізор і виключіть йому. Багато з цих параметрів можуть бути налаштовані за допомогою Alexa Skills.

Отримати інформацію

Поставте Алексі будь-яке питання, яке ви хочете (про погоду, спортивні результати, час перегляду фільмів, трафік, правопис або визначення слів), і відповідь буде вимовлена і відображена, якщо вона буде доступна. Ви також можете використовувати Echo Show, щоб знайти рецепти, зробити покупки, замовити їжу і замовити доставку, забронювати столик в ресторані, купити квитки в кіно, покататися на Uber та інші завдання, використовуючи опції, що надаються функцією Alexa Skills.

Є й інші способи налаштувати Amazon Echo Show. Наприклад, транслюйте місцеві радіостанції залежно від вашого місця розташування.

Всередині Amazon Echo Show

Друге покоління (2018) Echo Show компактно і легко. Він вимірює 6,9 дюйма у висоту, 9,7 дюйма в ширину і 4,2 дюйма в глибину. Важить 62 унції. Щоб забезпечити підтримку всього, що робить Echo Show, ось що зсередини змушує чарівність працювати:

  • Вбудовані кнопки керування для збільшення/зменшення гучності та вмикання/вимикання мікрофона/камери. Коли ви вимикаєте мікрофони, камера вимикається.
  • Вісім вбудованих мікрофонів, розташованих на верхній частині пристрою, оточують вбудовані елементи управління для розпізнавання голосу. Мікрофони завжди включені (якщо вони не вимкнені вручну), навіть коли грає музика, так що ви можете давати голосові команди під час прослуховування музики.
  • Вбудовані подвійні 2-дюймові стереодинаміки для відтворення музики, голосових відповідей Alexa, а також аудіо- і відеодзвінків. Для підвищення якості звуку Echo Show підтримує обробку звуку Dolby Audio. Echo Show може відправляти звук на динаміки Bluetooth і навушники, але для дротових зовнішніх динаміків з харчуванням або навушників фізичне з'єднання не передбачено.
  • Вбудований дводі^ онний Wi-Fi для підключення до інтернету і мережі. Тим не менш, не передбачена дротова мережа Ethernet/підключення до Інтернету.
  • Сенсорний екран Echo Show з діагоналлю 10 дюймів має власну роздільну здатність 1280 x 800 пікселів, що підтримує відео у форматі 720p, забезпечуючи чіткі і барвисті деталізовані зображення. Щоб вимкнути екран, дайте словесну команду Алексі.

Echo Show не надає фізичного відеовиходу для підключення до телевізора або відеопроектору.


  • Для відео телефонних дзвінків і фото-приймати, є вбудована 5- Мп фото і відео камера.
  • Сумісний з опціональним Alexa Voice Remote. Використовуйте це, щоб спілкуватися з Echo Show, коли ви не хочете говорити голосно. Піднесіть пульт до губів і кажіть тихо, не заважаючи іншим.
  • Включає мобільний процесор Intel Atom для швидкого розпізнавання голосу, доступу до контенту і сенсорної навігації.

Відмінності версій Amazon Echo

Amazon Echo Show доступна в декількох моделях, але більшість відмінностей є косметичними. Крім трохи нижчої якості звуку, оригінальна (2017 р.) модель Echo Show не включає вбудовану підтримку NBC, Hulu Live, YouTube або підручників за рецептами. Є також два невеликих варіанти Ехо-шоу.

Amazon Echo Show 8

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND