Поділитися 3D-моделями зі спільнотою Remix 3D

Microsoft припинить роботу Remix3D.com 10 січня 2020 року, і весь контент користувача буде видалено. Подробиці доступні на сайті.

Remix 3D від Microsoft - це простір, де 3D-дизайнери можуть демонструвати свої творіння і ділитися ними. Додаток Microsoft Paint 3D включає вбудовану підтримку Remix 3D, щоб спростити збереження і завантаження 3D-дизайнів.


Ідея Remix 3D полягає в тому, щоб «ремікшувати» моделі за допомогою Paint 3D. Тобто завантажувати 3D-моделі, створені іншими дизайнерами, і налаштовувати їх за своїм смаком. Будь-хто може завантажити свої реміксові моделі для членів спільноти, і є навіть проблеми, до яких ви можете приєднатися, щоб продемонструвати свою модельну творчість.

Якщо це ще не ясно, сенс Remix 3D в тому, щоб ділитися 3D-моделями. Кожен, хто створює 3D-моделі, може поділитися ними з усім світом і одночасно завантажити інші 3D-проекти, які вони можуть включити в свої власні проекти.

Хто може використовувати Remix 3D?

Будь-який бажаючий може відвідати Remix 3D для перегляду моделей, але для завантаження і завантаження файлів необхідний безкоштовний профіль Xbox Live. Цей обліковий запис налаштовується через ваш обліковий запис Microsoft, тому, якщо у вас є така можливість, дійсно легко почати роботу з Remix 3D, просто увійшовши під цим обліковим записом.

Однак завантаження моделей Remix 3D можливе тільки за наявності програми Paint 3D, яка доступна тільки для користувачів Windows 10. Ви можете завантажувати і завантажувати моделі через саму програму або використовувати веб-сайт Remix 3D.

Як використовувати Remix 3D

Remix 3D складається з декількох частин. Нижче наведено деякі речі, які ви можете зробити:

Знайти і завантажити 3D моделі з Remix 3D

На веб-сайті Remix 3D ви можете шукати і завантажувати будь-яку модель. У розділах «Вибір персоналу», «Спільнота» та «Натхнення» представлені різні категорії для пошуку моделей.


Поруч з кожною моделлю є простий спосіб поділитися URL-адресою цієї моделі через Facebook, Tumblr, Twitter і електронну пошту. Ви також можете побачити, коли модель була завантажена, дізнатися, яка програма використовувалася для її створення (наприклад, Maya, Paint 3D, 3ds Max, Blender, Minecraft, SketchUp і т. Д.), «Підібрати» модель, взаємодіяти з іншими користувачами через розділ коментарів, і подивіться, наскільки великий розмір файлу.

Щоб завантажити модель з веб-сайту Remix 3D, натисніть або торкніться Remix в Paint 3D, щоб відкрити модель в Paint 3D. Якщо ви вже працюєте з Paint 3D, виберіть Remix 3D у верхній частині програми і натисніть/торкніться моделі, яку ви хочете завантажити, на відкритий полотно.

Пам'ятайте, що кнопка «Ремікс у Paint 3D» недоступна для натискання, якщо ви не використовуєте Windows 10.

Play Remix 3D Challenges

Завдання Remix 3D складаються з набору 3D-моделей, які ви можете завантажувати і робити ремікси за своїм смаком, якщо вони відповідають правилам випробування. Як тільки ви закінчите, ідея полягає в тому, щоб завантажити модель назад в Remix 3D для інших користувачів.

Наприклад, див. цей конкурс професій від Microsoft. Згідно з інструкціями на цій сторінці, ви можете завантажити цю модель доктора і перетворити її на будь-яку сцену, яка має відношення до цієї моделі, наприклад цю.

Ви можете відвідати розділ «Випробування» Remix 3D, щоб побачити всі можливі складності.

Створюйте публічні або приватні 3D-ремікси

Дошки на Remix 3D використовуються для організації ваших моделей. Типово вони закриті, тому вони корисні тільки для вас, але ви можете опублікувати їх, щоб кожен, хто переглядає ваш профіль, міг бачити, що ви там каталогізували.


Дошки можуть складатися з ваших власних 3D-моделей, моделей, взятих у інших дизайнерів, або їх комбінації.

Ви можете створювати нові дошки зі своєї сторінки MY STUFF у розділі Дошки за допомогою кнопки Нова дошка. Додайте моделі на свої 3D-плати Remix зі знаком плюс (+) поруч з кнопкою «Мені подобається» (серце) на сторінці завантаження моделі.

Самі моделі не можуть бути приватними. Хоча дошка може залишатися закритою, тільки ця збірка моделей - ця тека - дійсно прихована. Кожна модель, завантажена в Remix 3D, залишається загальнодоступною для скачування.

Завантажити моделі в Remix 3D

Remix 3D дозволяє завантажувати необмежену кількість моделей за умови, що ви завантажуєте тільки один файл за раз, його розмір не перевищує 64 МБ, і він має формат файлів FBX, OBJ, PLY, STL або 3MF.

Ось як це зробити на веб-сайті Remix 3D:


 1. Натисніть кнопку «Завантажити» у верхньому правому куті сторінки Remix 3D.
  1. Ви повинні увійти в свій обліковий запис Microsoft, щоб продовжити роботу після цього кроку.
 2. Натисніть або вимкніть пункт Вибрати файл у вікні Завантажити модель.
 3. Знайдіть і відкрийте модель.
 4. Виберіть «Завантажити».
 5. Виберіть фільтр з параметрів у вікні «Встановити сцену». Ви також можете за бажанням відрегулювати налаштування Колесо освітлення, щоб вирішити, як світло з'являється на моделі.
 6. Натисніть або натисніть кнопку Далі.
 7. Виберіть назву вашої моделі. Це те, що буде називатися в Remix 3D.
  1. Ви також можете заповнити опис, щоб відвідувачі зрозуміли, що це за модель, а також включити теги, які полегшать іншим користувачам пошук вашої моделі в Remix 3D. Інший варіант зі спадного меню запитує, яка програма використовувалася для її розробки.
 8. Оберіть «Завантажити».

Якщо бажаєте, ви можете залишити значення колеса Light за замовчуванням. Вони використовуються для зміни зовнішнього вигляду дизайну для спільноти, але ви завжди можете внести зміни в ці два параметри після завантаження моделі.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND