Обираємо ортопедичний матрац: на що звернути увагу

Завдяки активно поширеній рекламі сьогодні кожному з нас добре знайомий термін "ортопедичний матрац". Ба більше, на запитання, для чого він потрібен, практично всі, не замислюючись, дадуть відповіді.

Постава, комфорт, профілактика і лікування захворювань спини та шиї - всі ці відповіді будуть певною мірою правильними. Однак коли мова дійде до правильного вибору матраца в разі захворювання хребта, шийного остеохондрозу чи інших хвороб, тут із рішенням все буде набагато складніше.


Чи всі ортопедичні матраци підходять для того чи іншого випадку? На що звернути увагу під час вибору? Чи може помилка мати негативний вплив? У цій невеликій статті ми дамо відповіді на кожне з цих питань. Тут надано професійні поради щодо того як вибрати та купити матрас недорого в разі наявності грижі хребта, остеохондрозу, сколіозу та інших поширених захворювань. Для отримання детальнішої інформації по кожному конкретному випадку рекомендуємо скористатися рекомендаціями лікаря і допомогою консультантів інтернет магазину "Магдек".

Види ортопедичних матраців

786462684686826488268468682684Перше, що треба знати для правильного вибору матраца в разі хвороб спини, це існуючі види виробів. Сучасні виробники пропонують досить широкий асортимент, класифікуючи свою продукцію за різними ознаками. Найзагальніший принцип класифікації - наявність/відсутність пружин. За цим критерієм, відповідно, виділяють пружинні та безпружинні матраци. У першій категорії використовують безперервне плетіння пружин "Боннель" або незалежні блоки, де кожну пружину поміщено в чохол із тканини.

Ширший вибір матраців представлений у категорії безпружинних. Тут замість пружин використовують монолітні блоки з різних наповнювачів. Ці блоки можуть бути поодинокими або чергуватися. Для наповнення застосовують пінополіуретан, меморикс, шерсть мериноса, холлофайбер, штучний або натуральний латекс, а також кокосову койру. Інші наповнювачі під час вибору ортопедичних матраців розглядати взагалі не рекомендується.
Правильний вибір матраца при різних захворюваннях

Перш ніж ми перейдемо до інструкції з вибору ортопедичного матраца в разі грижі хребта, радикуліту, остеохондрозу та інших захворюваннях, перерахуємо основні критерії, на які слід звернути увагу. Сюди належать жорсткість, наповнювач, висота, а також персональні особливості користувача (вага, вік). Ґрунтуючись на цих параметрах, розглянемо, як вибрати з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/nedorogie-matrasi/ недорогий матрац для хворої спини або шиї залежно від захворювання.

Окремо зазначимо, що ці рекомендації побудовані на порадах професійних медиків:

  • Остеохондроз. Профілактика цього захворювання передбачає максимальне зниження навантаження на м'язи. Спині потрібне природне і комфортне положення. У виборі ортопедичного матраца в разі остеохондрозу рекомендується віддавати перевагу виробам із незалежними пружинами і проміжним шаром із пінополіуретану. Причому для людей середнього віку більше підійде середня жорсткість, для літніх - м'який матрац.
  • Міжхребцева грижа. За такого захворювання оптимальним рішенням стануть матраци з різною жорсткістю сторін. У разі загострення болю слід обирати м'який бік, за нормального стану - середню жорсткість. Що стосується наповнювача, тут підійде натуральний латекс або блок незалежних пружин.
  • Сколіоз. У разі викривлення хребта слід зупинити вибір на матрацах середньої жорсткості (літні люди) або її високого ступеня (діти, люди середнього віку). Щодо інших ознак, у разі сколіозу в дорослих рекомендують безпружинні матраци з латексу або ортопедичної піни. Можна зупинити вибір на матрацах із чергуванням шарів латексу і койри. Дітям у разі сколіозу більше підійдуть безпружинні матраци.
  • Радикуліт. Вибір матраца при цьому захворюванні має виключати високий ступінь жорсткості. Тут кращою є середня жорсткість. Рекомендується вибирати моделі з незалежним блоком пружин. Для прогрівання уражених радикулітом ділянок найкраще користуватися матрацом з наповнювачем із вовни мериноса.

Сподіваємося, що наші рекомендації підуть вам на користь. Вибирайте ортопедичні матраци на сайт https://magdek.com.ua/ua інтернет магазину "Магдек" правильно, і будьте здорові!


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND