Найкращі онлайн вакансії для студентів коледжу

Шістдесят дев'ять відсотків студентів коледжів, які закінчили навчання в 2018 році, брали студентські позики і отримують вищу освіту в середньому майже на 30 000 доларів. Якщо починати з боргу не було досить погано, вам все одно доведеться їсти і, можливо, оплачувати рахунки, поки ви закінчуєте свою освіту. Ось де знайти роботу онлайн для студентів може бути корисним.

Знайти роботу, яка відповідає вашому божевільному графіку, може бути проблемою. Транспорт може бути проблемою, а також. На щастя, є кілька прибуткових видів онлайн-завдань для студентів, які ви можете виконувати, не виходячи зі своїх ПЖ.


01

з 12

Виховувати інших: репетитор

Що нам подобається

 • Постійний попит на репетиторів.
 • Робота в другій половині дня і вихідні.

Що нам не подобається

 • Повинен бути терплячим і комфортним з дітьми.
 • Потрібні відмінні знання предмета.

Онлайн-репетитори спілкуються з молодшими учнями, щоб допомогти їм з виконанням домашніх завдань, підготовкою до тестів та отриманням чіткого розуміння предмета.

Вимоги варіюються від однієї компанії до іншої. Наприклад, Tutor.com приймає заявки від другокурсників коледжу або вище, які мають хороші усні та письмові навички спілкування, предметну експертизу і можуть присвятити не менше п'яти годин на тиждень. Student-tutor.com найматиме студентів коледжу із середнім балом 3,0 та вище, які мають досвід викладання та сильні математичні навички.


Ставки оплати також розрізняються. Studypool.com заявляє, що репетитори можуть заробляти 7500 доларів на місяць. Chegg Tutor повідомляє, що кращі репетитори можуть заробляти 1000 доларів і вище кожен місяць. Те, що ви заробите, буде залежати від того, з ким ви працюєте, і від того, наскільки добре ця компанія платить.

Щоб почати навчання в режимі онлайн, знайдіть компанію з вимогами, які відповідають вашому досвіду, і заповніть заявку. Вас також можуть попросити пройти один або кілька тестів.

02

з 12

Відпусти: продай свої (та інші) речі

Що нам подобається

 • Купувати речі, щоб продати, може бути весело.
 • Список предметів у будь-якому місці з доступом в Інтернет.

Що нам не подобається

 • Не постійне джерело доходу.
 • Доставка предметів може бути незручною.

Якщо у вас є одяг, технічні речі або інші речі, які вам не потрібні, ви можете заробити пристойні гроші, продаючи їх онлайн. Це може стати домашнім бізнесом, якщо ви вмієте знаходити пропозиції в благодійних магазинах, на розпродажах або навіть в Інтернеті.


Ви можете відправити одяг на консигнаційні сайти, такі як Poshmark і Thredup, і отримувати винагороду при продажу товарів. Або ви можете продати інші предмети на Facebook Marketplace, eBay, або за допомогою продажу додатків, як LetGo і Сусідство.

Скільки ви заробляєте, залежить від того, скільки ви продаєте і який прибуток для кожної позиції. Щоб почати, перегляньте матеріал, який у вас вже є, і почніть продавати його.

03

з 12

Економте час інших: віртуальний помічник

Що нам подобається


 • Працювати зазвичай не складно.
 • Отримайте діловий досвід.

Що нам не подобається

 • Відповідайте безпосередньо роботодавцю.
 • Деякі завдання чутливі до часу і потребують великих зусиль.

Зайняті бізнес-професіонали і підприємці часто наймають віртуальних помічників для виконання трудомістких завдань, таких як планування, управління обліковими записами електронної пошти та онлайн-дослідження.

Згідно ZipRecruiter, середня погодинна заробітна плата віртуальних помічників становить 19 доларів на годину, при цьому більшість ВА отримують від 12 до 22 доларів на годину.

Щоб стати віртуальним помічником, ви повинні мати хороші навички управління часом і спілкування, бути відповідальним і бути організованим. Ви можете створити веб-сайт і позиціонувати себе як ВА або подати заявку на роботу віртуального помічника, зазначену в Інтернеті.

04


з 12

Використовуйте свої слова: позаштатний письменник

Що нам подобається

 • Хороший креативний аутлет.
 • Працюй коли хочеш.

Що нам не подобається

 • Робота може бути недовгою.
 • Оплата іноді суперечлива.

Якщо ви творчий тип, лист може бути ідеальною роботою в коледжі. Лист на теми, про які ви обізнані і захоплені, може бути прибутковим. Ви можете писати статті, повідомлення в блогах, комерційні копії, контент у соціальних мережах або інші види створення контенту.

За даними Бюро статистики праці, письменники та автори заробляють в середньому від 15,24 до 58,49 доларів на годину.


Щоб заробляти гроші на написанні, розгляньте теми, які вам найбільш знайомі, і виберіть нішу, на якій слід зосередитися. Створіть онлайн-портфоліо або блог з вашими навичками письма і спілкуванням з усіма, кого ви знаєте. Розміщуйте вакансії на дошках оголошень або запитуйте сайти і компанії, які ви часто відвідуєте

05

з 12

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND