Обираємо ортопедичний матрац: на що звернути увагу

Обираємо ортопедичний матрац: на що звернути увагу

Завдяки активно поширеній рекламі сьогодні кожному з нас добре знайомий термін "ортопедичний матрац". Ба більше, на запитання, для чого він потрібен, практично всі, не замислюючись, дадуть відповіді.

Кактус мамілярія - краса серед колючок.

Кактус мамілярія - краса серед колючок.

Якщо Ви полюбили кактуси, можете бути впевнені - це назавжди! Ці загадкові жителі пустелі завоювали любов квітникарів не тільки компактними розмірами, відносно невисокими вимогами для догляду за ними, але і чудовими кольорами, своєю незвичайною красою, в період цвітіння, що нагадують про те, що вони явні екзоти.

Офіопогон - японський ландиш

Офіопогон - японський ландиш

Квітка із загадковою назвою - офіопогон - родом зі Східної Азії. Широко поширений на території від Гімалаїв до Японії. Назва рослини японська, означає "зміїна борода" "- натяк на форму листя, яке являє собою вузькі смужки, що ростуть пучками і утворюють невелику дернину.

Довгий кактус може принести незручності

Довгий кактус може принести незручності

Кактуси бувають різними, бувають симпатичні малюки, а бувають, що довгий кактус навіть заважає в будинку, але навіть найбільшим і довгим кактусам, які ростуть у нас в будинках, далеко до Цереуса Гігантського, мешкає який в Мексиці і в посушливих районах США (Каліфорнія, Арізона), його довжина може досягати сімнадцяти метрів висотою.

Японський настільний садочок - що це і як його зробити своїми руками?

Японський настільний садочок - що це і як його зробити своїми руками?

Захоплення філософією і традиціями Сходу продовжує поширюватися на просторах вітчизни, завойовуючи популярність і попит у все більшої кількості людей. Одним з віянь такої східної моди є японський настільний сад, який являє собою мініатюру на дерев'яному підносі. Існують традиційні елементи, які обов'язково входять до нього, проте сучасні віяння вносять свої корективи і доповнюють такі садочки різними способами.

Як доглядати за кактусами

Як доглядати за кактусами

Кожен знає як доглядати за кактусами. Та й особливого догляду за ними не потрібно - забули полити, для нього це не біда, місце розташування рослини також не особливо позначається на його зростанні, удобрювати немає особливої необхідності. Здається на перший погляд, що кактус здатний сам собі рости і виживати в будь-яких умовах.

Оранжерея орхідей - картина, яку варто побачити

Оранжерея орхідей - картина, яку варто побачити

Людська натура завжди тягнеться до чогось незвичайного, незвичного, дивовижного. Багатьом сьогодні полювання запозичити у себе вдома екзотичних вихованців - рептилій, тушканчиків, павуків. Що вже говорити про вирощування екзотичних рослин. Однією з улюблениць флористів, ботаніків і простих людей є орхідея - прекрасна тропічна квітка, яку сьогодні можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині і не тільки.

Красуня орхідея

Красуня орхідея

Жодна квіточка не може похвалитися такою різноманітністю видів, забарвлень і форм, як орхідея. Всього у світі можна нарахувати близько 35 000 таких рослин. Квітки орхідей можуть нагадувати метеликів, бджілок, лебедів, метеликів або навіть ящірок. Просто вражаюче, що найменша орхідея може поміститися в наперсток, а найбільша виростає до 30 метрів.

Догляд за орхідеєю та її пересадка

Догляд за орхідеєю та її пересадка

Рідкісний квіткар-любитель не мріє виростити в своєму будинку дивовижної краси квітку - орхідею. Справжня прикраса будь-якого інтер'єру, вона здатна цвісти довго і досить невибаглива у догляді.

Корисні й шкідливі кімнатні квіти для спальні

Корисні й шкідливі кімнатні квіти для спальні

Справжнім квітникарям-любителям давно відома істина, що у кожної квітки і рослини є своя енергетика. До того ж одні квіти чудово уживаються в одному будинку, а інші ніяк не можуть розквітти. Іноді необхідно просто подарувати гине квіточка іншим господарям, і він знову зацвіте і порадує око своєю красою і пишністю. Також розрізняють квіти, які можна сміливо містити в спальні, і такі, які протипоказано встановлювати в цій кімнаті. Кімнатні квіти для спальні слід вибирати з особливою обережністю, адже деякі з рослин можуть нашкодити здоров'ю і самопочуттю їх власників, впливати на настрій і знижувати життєвий тонус. Щоб уникнути всіляких проблем, пов'язаних з кімнатними рослинами, необхідно знати, які кімнатні квіти для спальні підходять, а від яких слід відмовитися для утримання в цій кімнаті.

Вибираємо букет нареченої з орхідей

Вибираємо букет нареченої з орхідей

Кожна наречена стикається з проблемою вибору букета, і зробити його зовсім непросто. Букет повинен доповнювати її вигляд, надавати оригінальність і вишуканість, не акцентуючи на собі увагу. Традиційно букет нареченої роблять з троянд ніжних відтінків, з використанням портбукетниці. Але зараз використовують і інші квіти. Букет нареченої з орхідей привертає увагу свій красою і чуттєвістю і одночасно є крихким і елегантним. Кольори орхідей бувають різноманітними фактур, від холодного мармуру до ніжного шовку, тому кожна наречена може вибрати букет для себе.

Квітка фаленопсис: правила догляду та профілактика хвороб

Квітка фаленопсис: правила догляду та профілактика хвороб

Якщо ви тільки починаєте займатися вирощуванням орхідей, то для початку вивчите теоретичну частину. Звичайно, щодо відходу можна розібратися по ходу п'єси, але перед походом в магазин слід все-таки вивчити питання, пов'язане з вибором цієї екзотичної кімнатної рослини.

Малюнок орхідеї

Малюнок орхідеї

Орхідеї! Художники зображували їх на полотнах, ботаніки давали орхідеям імена красунь і богинь, поети присвячували їм вірші:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND